Maite Perroni Fans
~ Welcome na nas forum ~
Regitrujte se i nece pozaliti
Admin team
Maite Perroni Fans
~ Welcome na nas forum ~
Regitrujte se i nece pozaliti
Admin team
Maite Perroni Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maite Perroni Fans

Welcome na nas forum o Maite Perroni
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Maite je slavila rodjendan sa fanovima

Go down 
+2
~~~may~~~
dul_may_any
6 posters
AutorPoruka
dul_may_any
Novi clan
Novi clan
dul_may_any


Broj komentara : 14
Join date : 2009-06-25

Maite je slavila rodjendan sa fanovima Empty
KomentarNaslov komentara: Maite je slavila rodjendan sa fanovima   Maite je slavila rodjendan sa fanovima EmptyThu Jun 25, 2009 5:55 pm

Maite Perroni je slavila rodjendan 9.marta sa svojim obozavateljima u restoranu u Mexico Cityju...
Vec mnogo godina zivi uz svoje obozavatelje koji su je i doveli na taj nivo zvijezde pa da bi im se oduzila priustila im je prisustvo na njenom rodjendanu...
May kaze:
"Odusevljena sam tom djecom...Izvrsna su za razgovor i prijatno su me iznenadili poklonima koje su mi donijeli...Izvrsno smo se zabavljali...."Plišani medvjedi, čokolada, cvijeće i velika deka sa 26 fotografije da označi različite Maite trenutke u životu, bile su neke od primljenih darova ona:
"Da, oni su mi stvarno sadržane s tolikim cvijeće, baloni, pisma i slike tisuća stvari koje su se dogodile, i to je lijepo osjetiti u srcu."
Drugi poklon je(na cemu je jako zahvalna) uspjeh Cuidado Con El Angel ima u Sjedinjenim Državama:
"Veoma sam sretna sa rezltatom koji je sapunica postigla. Također sam iznenađena jer ima dobivenih rezultata koji su nadilazi neke serije u toj zemlji..."
Restoran se nalazi u Polanco, bilo je mjesto bilo Maite Perroni i njeni obožavatelji slavili rođendan.
Na vrh Go down
~~~may~~~
Novi clan
Novi clan
~~~may~~~


Broj komentara : 24
Join date : 2009-06-22
Age : 29
Lokacija : u crkvi,udajem se za uckera...

Maite je slavila rodjendan sa fanovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite je slavila rodjendan sa fanovima   Maite je slavila rodjendan sa fanovima EmptyFri Jun 26, 2009 1:28 am

hvala bbi......
Na vrh Go down
♥Maite♥
MPF Admin
MPF Admin
♥Maite♥


Broj komentara : 39
Join date : 2009-06-22
Age : 28
Lokacija : Gdje god samo da je Ucker

Maite je slavila rodjendan sa fanovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite je slavila rodjendan sa fanovima   Maite je slavila rodjendan sa fanovima EmptySat Jun 27, 2009 12:32 pm

Tnx!!


*Fan*De*Maite*: komentar modifikovan dana: Thu Jul 30, 2009 1:49 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://maite-may.bosnianforum.com
dul_may_any
Novi clan
Novi clan
dul_may_any


Broj komentara : 14
Join date : 2009-06-25

Maite je slavila rodjendan sa fanovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite je slavila rodjendan sa fanovima   Maite je slavila rodjendan sa fanovima EmptySat Jun 27, 2009 2:14 pm

de nada I love you
Na vrh Go down
Maite ParaSiempre
Novi clan
Novi clan
Maite ParaSiempre


Broj komentara : 9
Join date : 2009-08-27
Age : 28
Lokacija : Kud Maite,Tu i ja,...Maite ParaSiempre en mi <3

Maite je slavila rodjendan sa fanovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite je slavila rodjendan sa fanovima   Maite je slavila rodjendan sa fanovima EmptyThu Aug 27, 2009 5:20 am

Isse...da san bar znala! Letila bih tamo prvim avionom... Crying or Very sad
Na vrh Go down
~*FaNcY gIrL*~
Novi clan
Novi clan
~*FaNcY gIrL*~


Broj komentara : 6
Join date : 2009-09-21
Age : 29
Lokacija : Sa deckom na pustom ostrvu...

Maite je slavila rodjendan sa fanovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite je slavila rodjendan sa fanovima   Maite je slavila rodjendan sa fanovima EmptyMon Sep 21, 2009 10:28 am

Maite ParaSiempre (citat):
Isse...da san bar znala! Letila bih tamo prvim avionom... Crying or Very sad
me 2
Na vrh Go down
MayCandy
MPF Mod
MPF Mod
MayCandy


Broj komentara : 115
Join date : 2009-07-27
Age : 28
Lokacija : Sa May na plazi!Pricamo i gledamo zaljubljene Vondy kako se ljube na zalasku sunca!

Maite je slavila rodjendan sa fanovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite je slavila rodjendan sa fanovima   Maite je slavila rodjendan sa fanovima EmptyFri Oct 02, 2009 8:41 am

lock
Na vrh Go down
http://www.dulce-anahi-maite.co.cc
Sponsored content





Maite je slavila rodjendan sa fanovima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maite je slavila rodjendan sa fanovima   Maite je slavila rodjendan sa fanovima Empty

Na vrh Go down
 
Maite je slavila rodjendan sa fanovima
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nove slike sa fanovima
» Maite ima facebook!
» Maite ima nećakinju!
» Diskusija o Maite
» Maite cuva uspomene iz Rbd-a

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Maite Perroni Fans :: Smece :: Basket-
Idi na: